O nás

Již od roku 1992 se zabýváme prodejem látek, bytového textilu a textilního zboží. Cílem naší rodinné firmy jsou maximálně spokojení zákazníci, proto naše nabídka zahrnuje nejen široký sortiment oděvních a dekoračních látek, bytového textilu a textilního zboží, ale i příjemnou a ochotnou obsluhu, připravenou plnit vaše přání a poradit vám. Toto vše vám poskytneme v naší dvoupatrové prodejně na náměstí v centru Pelhřimova.

Nabízíme vám látky všech druhů, galanterní zboží, bytový textil, textilní zboží a pro radost i dárkovou keramiku. Většina výrobků, které vám nabízíme, pochází od českých výrobců, neboť naší prioritou je prodej kvalitního, zdravotně nezávadného zboží, které vám bude dělat nejen radost, ale bude vám i dlouho sloužit plně k vaší spokojenosti.

Mezi naše stálé, a doufáme, že i spokojené, zákazníky patří především šikovné ženy a dívky, které si šíjí samy pro sebe, dále profesionální švadleny, správci či majitelé ubytovacích zařízení, škol, jídelen a dalších institucí a firem, neboť se snažíme vyhovět nejen jejich požadavkům na kvalitní zboží, ale i na přijatelnou cenu.

Přejeme vám příjemné nákupy a mnoho splněných snů, a to nejen těch, které si můžete splnit v naší provozovně.

Marie a Milan Jirákovi